Vjezdové brány, Garážová vrata

Vjezdové brány.

Vyrábíme, dodáváme, montujeme a zajišťujeme servis na vjezdové brány pojezdové, samonosné i křídlové, které jsou funkčním doplňkem nejen rodinných domů a firemních sídel. Vjezdové brány dodáváme s výplní kovovou, dřevěnou či plastovou v různých provedeních nebo na přání zákazníka i bez výplně. Všechny naše brány jsou s povrchovou úpravou žárový zinek, a v případě požadavku zákazníka zajistíme komaxit ve všech běžných odstínech RAL. Zákazníkovi pomůžeme z výběrem typu brány navrhneme nejvhodnější řešení s ohledem na možnosti stavby a povrchovou úpravu. Prioritou je u nás kvalita, vzhled, bezpečný provoz, dlouhá životnost a krátké dodací lhůty.

Garážová vrata.

Máme pro Vás kompletní nabídku všech nejznámějších výrobců garážových vrat, která můžete využít jak u obytných domů tak i komerčních a průmyslových objektů. Dodáváme a montujeme garážová vrata sekční, stranová, rolovací, dvoukřídlá, výklopná a průmyslová sekční, na které zajišťujeme i servis. Při výrobě vrat, jsou používány rozmanité druhy povrchových úprav, designů, prosklení, rozměrů, automatických pohonů či stavební připravenosti. Stejně jako u vjezdových brán je u nás prioritou kvalita, vzhled, bezpečný provoz, dlouhá životnost a krátké dodací lhůty.

Brány a vrata osazujeme motorovými pohony LIFE a LIFT MASTER, které splňují maximální požadavky na bezproblémový, bezpečný provoz a dlouhou životnost s téměř nulovými požadavky na údržbu.

Pokud si objednáte u nás vjezdovou bránu i vrata, naprogramujeme Vám dálkové ovladače tak aby jste mohli používat jeden pro oba prvky.